×
Grey Look Loose Packed Container Customized Size With Bathroom Easy Assembly
Grey Look Loose Packed Container Customized Size With Bathroom Easy Assembly
Grey Look Loose Packed Container Customized Size With Bathroom Easy Assembly
Grey Look Loose Packed Container Customized Size With Bathroom Easy Assembly
Grey Look Loose Packed Container Customized Size With Bathroom Easy Assembly
Madhësi e personalizuar e kontejnerit të paketuar të lirshëm me pamje gri me montim të lehtë të banjës

Easy assembly. No welding required. Connect with screws.

No crane required. Can be transported and installed manually.

It exists a standardized size - 6*3*2.8m. Size can be customized.

For standard size, transport quantity of shipping container is

20GP - 5 sets

40Shtabi - 15 sets.

Detaje të produkteve Komente tani

Madhësi e personalizuar e kontejnerit të paketuar të lirshëm me pamje gri me montim të lehtë të banjës

Përshkrim i shkurtër

Easy assembly. No welding required. Connect with screws.

No crane required. Can be transported and installed manually.

It exists a standardized size - 6*3*2.8m. Size can be customized.

For standard size, transport quantity of shipping container is

20GP - 5 sets

40Shtabi - 15 sets.

 

Detaj i shpejtë

Emri i sendit Grey look loose packed container customized size with bathroom easy assembly
Emri i markës Shtëpia Modulare e Kutisë
Funksioni shtëpi
madhësi 6*3*2.8m(standard 18sqm)
strukturë Struktura prej çeliku
Wall & Roof insulation Paneli sanduiç EPS
Dërrasë dyshemeje Glass magnesium board
Interior wall covering Wallpaper
Mbulesa e dyshemesë Tjegull dyshemeje PVC(rrokulliset)
dritare PVC sliding window
derë Derë çeliku
Sistemi i energjisë elektrike Kutia e shpërndarjes,tela,kanali i instalimeve PVC,priza e ndërprerësit,drita e udhëhequr dhe aksesorët
Sistemi i tubave PVC water supply and drainage pipe and accessories
Të tjera Bathroom, exhaust fan
Tarifa e matjes Packing and loading
Jetëgjatësia për 20 vjet

 

 

 

 

FAQ

1.Rreth MOQ (Sasia minimale e porosisë)
1 njësi.

2.Rreth mënyrës së pagesës
T / T

3.Rreth afatit të pagesës
30% parapagim pas konfirmimit të porosisë, bilanci para dorëzimit

4.Rreth ofertës ose vlerësimit
a. Thjesht siguroni përdorim, madhësia, cila lloj shtëpie ju pëlqen, ne mund të ofrojmë një çmim të përafërt pa dekor.
b. Nëse nevojitet çmimi i saktë, citimi bazohet në planin e dyshemesë.
na duhet ideja juaj e thjeshtë për paraqitjen për të konfirmuar planin e dyshemesë
situata e motit për të konfirmuar materialin bazë
tregoni se si do të duket shtëpia për të konfirmuar dekorimin
c. Nëse plani i dyshemesë dhe kërkesat materiale të detajuara mund të sigurohen, që është prefekt.

5.Për kohën e duhur
Pas marrjes së depozitës, rreth 20-25 ditë për të përfunduar prodhimin.
Pas marrjes së bilancit, rreth 7 ditë deri në dorëzim.
Në të vërtetë kjo varet nga sasia dhe orari i lundrimit.

6.Rreth instalimit
Udhëzimi dhe video e instalimit do të sigurohen.
Teknikët do të dërgohen për të ndihmuar nëse është e nevojshme. Tarifa e vizës, biletat ajrore, strehim, pagat do të paguhen ekstra.

 

 

 

 

Etiketat:
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI