Shtëpia e kontejnerëve
 • Salla e Ekspozitave të Automjeteve të Kuqe Modifikon Enë
  Red Automobile Exhibition Hall Modifie Container Short Description No need to install. Pamja industriale. Kjo është enë transportuese. Ekziston një numër madhësish të standardizuara. Madhësia e zakonshme është 20GP dhe 40HQ. 20GP- 6.096*2.438*2.589m 40HQ- 12.192*2.438*2.896m Quick Detail Item name Red automobile exhibition hall modified secondhand shipping container Brand Name…
 • Magazina e kontejnerëve të transportit të modifikuar 20ft Nuk ka nevojë të instaloni
  Modified 20ft Shipping Container Warehouse No Need To Install Short Description No need to install. Pamja industriale. Kjo është enë transportuese. Ekziston një numër madhësish të standardizuara. Madhësia e zakonshme është 20GP dhe 40HQ. 20GP- 6.096*2.438*2.589m 40HQ- 12.192*2.438*2.896m Quick Detail Item name Modified 20ft shipping container warehouse no need…
 • Zyra e Kontejnerëve të Transportit të Gjelbër të Modës Me Platformë
  Fashion Green Shipping Container Office With Platform Short Description No need to install. Pamja industriale. Kjo është enë transportuese. Ekziston një numër madhësish të standardizuara. Madhësia e zakonshme është 20GP dhe 40HQ. 20GP- 6.096*2.438*2.589m 40HQ- 12.192*2.438*2.896m Quick Detail Item name Fashion green shipping container office with platform Brand Name…
 • 20ft dhe 40ft Zyra e Gjykatës së Basketbollit me Kontejner të Transportit të Ri
  20ft And 40ft Brand New Shipping Container Basketball Court Office Short Description No need to install. Pamja industriale. Kjo është enë transportuese. Ekziston një numër madhësish të standardizuara. Madhësia e zakonshme është 20GP dhe 40HQ. 20GP- 6.096*2.438*2.589m 40HQ- 12.192*2.438*2.896m Quick Detail Item name 20ft and 40ft brand new shipping…
 • 40ft Salloni i zonës skenike të kontejnerit të transportit të dorës së dytë
  40ft Modified secondhand shipping container scenic area lounge Short Description No need to install. Pamja industriale. Kjo është enë transportuese. Ekziston një numër madhësish të standardizuara. Madhësia e zakonshme është 20GP dhe 40HQ. 20GP- 6.096*2.438*2.589m 40HQ- 12.192*2.438*2.896m Quick Detail Item name 40ft Modified secondhand shipping container scenic area lounge…
 • Vështrim prej druri Shtëpia e parafabrikuar Struktura e çelikut Hotel Hotel Struktura e parafabrikuar Shtëpia Residence Inn me Bazë Kati
  Wooden Look Prefabricated House Hotel Steel Structure Prefab House Residence Inn With Floor Base Short Description Humanized design, diversified appearance, flexible indoor and outdoor space, strong adaptability, suitable for all shapes of land. Prefab house is also easy to install.   Quick Detail Item name Wooden look prefabricated house…
 • Madhësi e personalizuar e kontejnerit të paketuar të lirshëm me pamje gri me montim të lehtë të banjës
  Grey Look Loose Packed Container Customized Size With Bathroom Easy Assembly Short Description Easy assembly. No welding required. Connect with screws. No crane required. Can be transported and installed manually. It exists a standardized size - 6*3*2.8m. Size can be customized. For standard size, transport quantity of shipping container…
 • Konvikti i kontejnerëve të paketuar të lirshëm të montimit të lehtë 2 Shtresat
  Konvikti i kontejnerëve të paketuar të lirshëm të montimit të lehtë 2 Layers Short Description Easy assembly. No welding required. Connect with screws. No crane required. Can be transported and installed manually. It exists a standardized size - 6*3*2.8m. Size can be customized. For standard size, transport quantity of shipping container is 20GP -…
 • Dizajn i kontejnerëve të paketuar të sheshtë të montimit të shpejtë 1
  Fast assembly flat packed container design 1   Short Description Easy assembly. No welding required and connect with screws. Need crane to handle the container and lift the roof. The roof and bottom of flat packed container are ready made. It exists a standardized size - 5.8*2.25/2.5*2.8m. Size can be…
 • Shtëpia e vendit me kontejnerë të ri të saldimit
  Kontejner i Ri Saldimi Shtëpia e Shtëpisë së Kontejnerit Shtëpia Ndërtesa e kontejnerëve është përdorur gjerësisht në botë, sidomos në vendet evropiane dhe amerikane, ekonomi dhe hotele mes tërbimit, apartamente studentore, apartamente banimi, apartamente pushimesh dhe ndërtesa të tjera. Ndërtimi i kontejnerëve është i kudondodhur. Me efikasitetin e tij të lartë, mbrojtjen e mjedisit, fleksibiliteti dhe karakteristikat e tjera, ajo
 • Brand New Welding Country Container Home
  Country Container Home Container Container building has been widely used in the world, sidomos në vendet evropiane dhe amerikane, economy and mid-range hotels, apartamente studentore, apartamente banimi, apartamente pushimesh dhe ndërtesa të tjera. The container building is ubiquitous. Me efikasitetin e tij të lartë, mbrojtjen e mjedisit, fleksibiliteti dhe karakteristikat e tjera, it has become…
 • Unmanned Automatic Clay-Pot Container Fast Food Restaurant
  Container Fast Food Restaurant Container Container building has been widely used in the world, sidomos në vendet evropiane dhe amerikane, ekonomi dhe hotele mes tërbimit, apartamente studentore, apartamente banimi, apartamente pushimesh dhe ndërtesa të tjera. The container building is ubiquitous. Me efikasitetin e tij të lartë, mbrojtjen e mjedisit, fleksibiliteti dhe karakteristikat e tjera, ka
 • Brand New Welding Shipping Container Movie Theater
  shipping container movie theater Container Container building has been widely used in the world, sidomos në vendet evropiane dhe amerikane, ekonomi dhe hotele mes tërbimit, apartamente studentore, apartamente banimi, apartamente pushimesh dhe ndërtesa të tjera. The container building is ubiquitous. Me efikasitetin e tij të lartë, mbrojtjen e mjedisit, fleksibiliteti dhe karakteristikat e tjera, ka
 • Spitali i Parë i Popullit i Spitalit Modular të Zhaoqing
  Spitali i Parë i Popullit i Spitalit Kontenier Spitalor Modular të Zhaoqing në mënyrë që të merret me epideminë, spitalet e strehimit po ndërtojnë kudo. Spitali i strehimit është enë modulare e mbushur e lirë. Enë e paketuar e lirshme instalohet shpejt. Ne përfunduam instalimin e kësaj 31 kontejnerë në 10 ditë. Maneshtë një manovrim i mirë dhe i fortë
 • Spitali i kabinës prefab kontejnerë prefab i lagjes së re të izolimit
  Spitali i kontejnerëve me terren parafabrik Sheshi i kabinës Spitali i kontejnerëve i ri i izolimit për të trajtuar epideminë, spitalet e strehimit po ndërtojnë kudo. Spitali i strehimit është enë modulare e mbushur e lirë. Enë e paketuar e lirshme instalohet shpejt. Ne përfunduam instalimin e kësaj 31 kontejnerë në 10 ditë. Maneshtë një manovrim i mirë dhe i fortë
123Next > Faqja 1 e 3
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI